Állásajánlat

Betöltendő pozíció: értékesítési munkatárs

Köztünk a helyed ha

  • elkötelezett híve vagy az egészséges életmódnak,
  • szívesen jársz wellnessezni és szívesen ajánlod másoknak is,
  • ha szertnél segíteni másoknak az egészségesebb életmód kialakításában,
  • szeretsz nap, mint nap új embereket megismerni,
  • ha bízol magadban, hogy képességeiddel hozzá tudsz járulni csapatunk sikeres tevékenységéhez akkor vedd fel velünk a kapcsolatot.
FŐBB FELADATOK:
  • Jakuzzik, szaunkák, infrakabinok, kerti bútorok, teraszburkolatok és kiegészítőik értékesítése
  • Ügyfelekk való kapcsolattartás (új ügyfelek felkutatása, igényeik megismerése, igényeik magas színvonalon történő kielégítése, stb)
  • Partnereinkkel való együttműködés (beszállítókkal, tervezőkkel, belsőépítészekkel, lakberendezőkkel stb.)
  • Az elvárt eredmények elérése
  • Eladott termékek átadása
  • Számlázás, szükséges dokumentációk elkészítése, nyilvántartások vezetése (árajánlatok, megrendelők készítése, számla kiállítása stb.)

ELVÁRÁSOK:
  • Jó kommunikációs készség
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Kezdeményező készség
  • Problémamegoldó gondolkodásmód

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
  • Angol nyelvtudás
  • Jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos, dinamikus csapat, támogató környezet
  • Folyamatos fejlődés

Jutasd el hozzánk önéletrajzodat és motivációs leveledet az info@canadaspa.eu e-mail címre.

Köszönjük jeletkezésedet!

– A Coast Spas csapata